Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’un ilçe belediye başkan adaylarını açıklıyor

Tüm illerde belediye başkan adayları belli olan Ak Parti, bugün de İstanbul‘un ilçe belediye başkan adaylarını duyuruyor. Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen törende Cumhurbaşkanı Erdoğan adayların isimlerini açıklıyor.

Ak Parti İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Erdoğan’ın açıklamasından satır başları: “Sevgili İstanbullular, değerli dava arkadaşlarım, kıymetli hanımefendiler, gençler, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. AK Parti’mizi temsile edecek adayları peyderpey milletimize takdim ediyoruz. 81 ilimizdeki adayların tamamını ilan ettik. Dün Yalova ilçelerini takdim ettik, bugün de İstanbul’daki adaylarımızı açıklıyoruz.

“BİZ MİLLETİ SANDIKTAN SANDIĞA HATIRLAYAN PARTİ OLMADIK”

Amacımız kimi yerlere bizzat giderek kimi yerlere genel başkan yardımcılarımı göndererek ilçe adayı tanıtımlarını tamamlamak. Biz milleti sandıktan sandığa hatırlayan parti olmadık. 365 gün milletimiz ile yüz yüze olan bir kadroyuz. Söz konusu İstanbul olduğunda hem bizim için hem sizler için yaptığımız çalışmalar bir başka anlam taşıyor. Böyle bir şehri başka türlü kucaklamak mümkün değil.

Sadece bir semtini sevmenin ömre bedel olan İstanbul’u sevmenin değerini veren bir yapı düşünün; işte biz böyle sevdik. Tarihte her medeniyetin, her devletin hayalini süsleyen şehrin değeri dünya malının tamamına değişilmez.

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x