Microsoft’un Xbox Elite Series 2 Core’un renk yelpazesi genişliyor

Microsoft’un Xbox Elite Serisi 2 Core Kablosuz Kumandası, normal modele göre oldukça iyi bir oyun kumandasıdır ve Amerikalı teknoloji devi şimdi bu platform için iki yeni renk seçeneği tanıttı.

Paylaşılan görsellerden de görüleceği üzere Kırmızı ve Mavi olarak belirlenen bu renklerin gerçekten son derece dikkat çekici olduklarını söyleyebiliriz. Böylece, kumanda artık Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Mavi olmak üzere dört renk devri başlamış oldu. Ayrıca her iki renk için de ön sipariş talebinin açıldığını ve kumandaların 139,99 dolardan satışa sunulduğunu belirtelim.

Microsoft’un Xbox Elite Series 2 Core’un renk yelpazesi genişliyor

Özellikle modeller, şirketin geçen yıl satmaya başladığı oyun kolu gamepad’in Core sürümüdür. Bu, özgün modeldeki çoğu özelleştirme kiti ile birlikte gelmediği anlamına gelir. Kumanda, örgülü bir USB-C’den USB-A kablosu, çift analog çubukların gerilimini ayarlamak için bir araç içerir.

Renk değişikliği haricinde, Xbox Elite Serisi 2 Core hala Xbox konsolları, PC ve mobil cihazlarla kullanılabilen aynı kumandadır. Hemen hatırlatmak gerekirse bu cihazlar Xbox Accessories uygulamasında kurulabilen bazı özelleştirme özellikleri kapsamında üç özel profil arasında anında geçiş yapabilme yeteneğine de sahipler.

Pil ömrüne gelince, şirket bu kumandaların tam şarjdan 40 saat dayanabileceğini söylüyor. Ancak iş gerçek performansa gelince sonuçlar ne olur işte orası bilinmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir