Bugünün En Çok Değer Kaybeden Altcoin’leri – 18 Mart 2023

Bitcoin’in (BTC) güçlü yükselişine rağmen bazı altcoin’lerde düşüşler gözlemlendi, bugünün en çok düşüş gösteren altcoin’lerini derledik.

BTC’nin piyasaya güneşli günler getirmesiye birlikte, neredeyse piyasadaki tüm altcoin’ler yükseliş sergiledi. BTC’nin 27.000 dolar üzerinde tutunup “kripto yatırımcılarının” içini rahatlatarak altcoin yükselişlerine kolaylık sağlıyor. Dominans bayrağını eline alıp sert hareketler gösteren BTC, bazı altcoin’lerin olumsuz performans göstermesine sebep olmuş görünüyor. Piyasanın yükselişine rağmen, en çok düşüş gösteren altcoin’leri sizler için derledik.

Bugünün en düşük performans sergileyen altcoin’lerin çoğunluğunun kripto borsalarının token’ları olması dikkatleri çekti.

1- Fei USD (FEI)

FEI, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokollerinde, yerel bir algoritmik stablecoin. FEI’nin hedefi, çok teminatlandırılmış merkeziyetsiz stablecoin’ler ile merkezi saklama stablecoin alternatifleri arasında bir noktada teknolojik çözümler sunmak.

2- Huobi Token (HT)

HT, kripto para borsalarından olan Huobi‘nin kendi oluşturduğu ve kullanıcıların Huobi üzerindeki işlemlerde kullanabileceği bir kripto para birimidir. Ayırca gelişim sürecine hızlı bir şekilde devam eden kripto para piyasasında, kullanıcıların hizmetine sunulan birçok kripto para borsası aktif halde.

3- Gate Token (GT)

GT, kripto para borsası olarak bilinen Gate.io‘nun token’i şeklinde biliniyor. Gate.io borsası tüm dünyadaki kripto para kullanıcılarına hizmet veren tanındık bir proje. Platformda çok sayıda kripto para biriminin yer aldığını ve çok sayıda kullanıcının bu para birimlerini kullandığını görüyoruz. Herkesin kullanımına açık bir blockchain üzerinde yer alan Gate Token kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir