Binance ve CZ ile ilgili bir raporda Justin Sun detayı

Bernstein Salı günü bir araştırma raporu yayımladı. Bu rapora göre ABD Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonunun (CFTC), potansiyel bir anlaşmanın parçası olarak Binance’in ABD’deki faaliyetlerini durdurmasını gerektirebileceğini söyledi.

Bernstein raporu, düzenleyicinin, kripto para borsasını ve kurucusu Changpeng Zhao’yu zorlayabileceğini açıkladı. Şirketin, ABD vatandaşlarının türev ürünler alıp satmasına izin verdiği ve ülke yasalarını kasten çiğnediği için zor durumda olduğu bildirildi.

CFTC, Binance’i vadeli işlem teklifleri, yasa dışı borsa dışı emtia seçenekleri, vadeli işlem komisyon yatırımcıları, belirlenmiş sözleşme piyasası veya takas yürütme tesisi olarak kaydolmama ve müşterini tanı (KYC) ile ilgili yasaları ihlal etmekle suçlanıyor.

Binance ve CZ’nin Justin Sun detayı

28 Mart’ta yapılan resmi duyuruya göre Binance, XRP, Lido DAO (LDO), Polygon (MATIC), Optimism (OP), Solana (SOL) ve SSV dahil olmak üzere TUSD ticaret çiftleriyle daha fazla kripto ekliyor.

Birçok rapor, TrueUSD (TUSD) stablecoin’in Tron’un kurucusu Justin Sun ile ilişkili olduğunu iddia etti. Kripto topluluğu, yalnızca 2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan stablecoin’e rağmen Binance’in TrueUSD’ye verdiği kapsamlı destekten endişe duyuyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir